Lütfen bekleyin...

Bross Otomotiv, e-Ticaret; B2B ve B2C odaklı bir şirkettir. Makul fiyatlarla hızlı, akıllı ve doğru tamir onarım çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

Büyük sorunları çözen küçük otomobil tamir parçaları konusunda uzmanlaştık. Yetkili servislerin komple değiştirdiği sistemleri tamir eden küçük tamir parçaların satışını yapıyoruz. 

Müşterilerimiz, büyük sistemlerin bozulan küçük parçalarını kendileri değiştirebilir ve araçtaki büyük sistemler tekrar çalışabilir ve büyük miktarda para tasarrufu sağlarlar. 

Örneğin cam kriko tamir parçaları, araçtaki çeşitli motorların dişlileri, sunroof tavan tamir parçaları.  Ürünlerimizle bunları kendiniz tamir edebilir, aracınızla vakit geçirmenin ve para tasarrufunun tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz yerli üretimdir. Türkiye'deki birçok büyük üreticiyle işbirliği yapıyoruz. Hangi parçaları üretmeleri gerektiği konusunda onlara rehberlik ediyoruz. Partnerlerimiz üretiyor, biz de online internet üzerinden satışını gerçekleştiriyoruz.

Siparişlerimizi çok hızlı bir şekilde hazırlayıp kargoya veriyoruz. Yakın müşteri ilişkilerini ve her zaman çok uzun vadeli bir iş ilişkisi kurmayı hedefliyoruz.

Ekspres Kargo

Tüm İllere Hızlı Kargo

Hızlı teslimat

Siparişleri 1 iş günü içinde gönderiyoruz.

Müşteri memnuniyeti

Hızlı, güven verici ve kaliteli hizmet.

Güvenilir Ödeme

Güvenilir ödeme güvenli alışveriş.

Bültenimize şimdi katılın

Promosyonlarla ilgili güncellemeleri almak için şimdi kaydolun.