Loading...
Lütfen bekleyin...

Adres bilgilerinizi, Hesabım menüsündeki Hesabımı Düzenle sayfasından Adres defterinizi değiştirin sekmesinden değiştirebilirsiniz.

Hesabım menüsündeki Hesabımı Düzenle sayfasından Adres defterinizi değiştirin sekmesinden kayıtlı tüm adreslerinizi görebilirsiniz. Sipariş verirken Adres Seçimi aşamasında kayıtlı adreslerinizden herhangi birisini seçebilirsiniz.

Hesabım menüsündeki Hesabımı Düzenle sayfasından Adres defterinizi değiştirin sekmesinden Yeni Adres Ekleyin butona basarak teslimat adresi ve fatura adresi tanımlayabilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizi ve Telefon numaranızı, Hesabım menüsündeki Hesabımı Düzenle sayfasından Hesabınızı düzenleyin sekmesinden değiştirebilirsiniz.

Hesabım menüsündeki Hesabımı Düzenle sayfasından Şifrenizi değiştirin sekmesinden değiştirebilirsiniz.

1. Şifreniz en az bir harf, rakam veya özel karakter içermelidir.
2. Ayrıca şifreniz en az 8 karakter olmalıdır.

Üye girişi yaparken şifre alanının hemen altındaki Parolanızı mı unuttunuz? linkini tıklayın. Açılan penceredeki kutuya siteye kayıt olurken girdiğiniz e-posta adresinizi yazın ve Gönder butonuna basın. Şifre yenileme linki, e-posta adresinize gönderilecektir. Linki tıkladığınızda sizden yeni şifrenizi girmeniz istenecektir.

Alışveriş Sepeti aşamasına ödeme ekranına gelmeden siparişinize uygun kupon varsa Ödemeye Devam Et butonu altında görebilirsiniz. İstediğiniz kuponunun Kullan butonuna basmanız yeterlidir.

Kampanyalarından ve promosyon kodlarından sadece üyelerimiz faydalanabilir.

Kullanmak istediğiniz kuponun alt tarafında 01.01.2020 - 01.12.2020 gün, ay, yıl şeklinde geçerlilik tarihlerini görebilirsiniz.

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, kart sahibine sms ile gelen şifreyi onaylama işlemidir.

 Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa otomatik oalrak 3D Secure ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayır, maalesef web sitemizde kapıda ödeme seçeneği yoktur. Kredi Kartı veya Banka Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra otomatik olarak taksit seçenekleri çıkar. İstediğiniz taksit seçeneğini tıklayıp ödemenizi yapabilirsiniz.

Fatura adresinizi teslimat adresiyle aynı seçebilir veya farklı bir adres girebilirsiniz. Hesabım menüsündeki Hesabımı Düzenle sayfasından Adres defterinizi değiştirin sekmesinden adres bilgilerinizi güncelleyebilir veya yeni adres ekleyebilirsiniz.

Sipariş verirken Adres Seçimi aşamasında kayıtlı adresleriniz arasından seçim yapabilirsiniz. 

Sepetinizdeki ürünleri tek sipariş olarak bir adrese gönderebilirsiniz. Dilerseniz birden fazla sipariş verebilir, her sipariş için farklı adresler seçebilirsiniz.

Kargo firması tercihi tarafımızdan yapılır. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ürün gönderir.

Siparişiniz 1 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Çalışma günleri içinde saat 16:00 ya kadar. Cumartesi saat 12:00 ye kadar satın alınan ürünler aynı gün kargoya verilmektedir.